Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lucy Lucy (709 niezalogowanych)
251 Postów

(broom feie)
Stały Bywalec
qantan napisał:doszło do tego że Polak nazywa drugiego Polaka :"polaczkiem".......A KIM TY JESTEŚ????????
Też uważam osobiście iż rodak , który mi tu w norwegi ewidentnie szkodzi , swoją postawą , poprzez złodziejstwo , szmuglowanie dziesiątek ,- setek ,- tysięcy litrów alkoholu , a ostatnio nawet narkotyków .
To nie jest Polak , tylko zwykła szmata , polaczek .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
trudno sie z tym niezgodzic broom feie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
a ja sie nie zgadzam!
niech kazdy pilnuje własnej dupy i bedzie gitara!
wy z tą opinia to czasem mnie rozpierdalacie!
To walka z wiatrakami przeciez.......
Jest tu podobno ponad 10% społeczenstwa,wiec trudno jednostkom walczyc z przerazajaca wiekszoscia,a tak niestety jest.....
moze ci wzorowi powinni sie zgłosic do pracy w Tolll i łapac przemytników....
odkąd swiat istnieje to handel był, jest i bedzie....
a miłosnicy mosniejszych atrakcji i adrenaliny,oraz co najwazniejsze bardzo duzych pieniedzy ryzykowali zawsze i beda to robic, dopóki rynek bedzie chłonny,a cena atrakcyjna......
Ty gabrys to wez sie za krycie dachów, bo zima idzie,a ty tak chwaliłes tą robote : )
Tylko patrzec,a znow wylądujesz na permitering-u
reszta niech nie sra sie juz z tą opinia,bo nudne robi sie juz to wasze narzekanie,a zwłaszcza to wasze nazywnictwo typu "polaczek" itp......
A ty broom przyhamuj pieta,bo obrazasz ludzi ci nie znanych,a ze zajmuja sie tym, czym ty sie brzydzisz to juz inna bajka.....
Wez sie za leczenie cpunów,to nie bedzie komu sprzedac,zamiast udawac super prawego obywatela!
nigdy nie paliłes chocby ziółka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
niestety panie marianek73 świat nie jest ułożony tak jak ty byś tego chciał i ktoś tam jeszcze, są jeszcze jakieś normy i tego póki co się każdy cywilizowany kraj trzyma

możemy oczywiście oddać ludziom broń do ręki , co tydzień wiadro naboi dla każdego , po działce maryszki czy koksu i będziemy mieć nowy lepszy świat , z którego garstka psycholi będzie się cieszyć .

takie myślenie zmierza donikąd i jest to totalna utopia życia

niektórym takie czy inne zachowania były by na całkowitą rękę , chodzi tu o korzyści finansowe

nie wiesz nawet co piszesz człowieku . Ja wiem że niektórzy nie chcieliby nic robić i mieć dużo pieniążków , dlatego ,, łatwy pieniądz,, jest zawsze związany z ryzykiem , albo się uda albo nie >
wszystko niestety ma swój kres i nawet się nie obejrzysz jak twój najlepszy kolega zadzwoni na policję czy gdzieś tam , a ty nagle znajdziesz się w ciupie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
powiatowy ty chyba troszeczkę się zagalopowałeś pewnie że przemyt musi być karany sama bym zadzwoniła bo przestępstwo to przestępstwo i muszą być jakieś normy a chamstwem i oszustwem ja też się brzydzę
ale marianek73 ma też rację bo słucha się iiiiiii ci sami ludzie polacy piszą o polaczkach jeden od drugiego myśli że jest lepszy a jak już jest w tej norwegi to myśli że już jest taki wielk i najmądrzejszy mówicie o sobie samozwańczy fachowiec typu polaczek eh nic osobistego ale poraża
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(nowis)
Wiking
Hej kolego nie jest tak jak myślisz ja mieszkam kolo ' Rømskog ' i wiem co tam jest tolle stoja bardzo czesto , a Rømskog i Setskog to zielona granica wiec to nie jest tak latwo jak sie mowi .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok